Odpady kuchenne

Pracując w kuchni trzeba się pobrudzić. To zdanie powtarzane jest jak mantra przez wielu profesjonalnych kucharzy, a oni wiedzą co mówią. Przygotowywując posiłek w domowym zaciszu możemy zauważyć, ile przy tym produkujemy odpadów. Od wszelkiego rodzaju obierek poczynając na zużytym tłuszczu kończąc. Możemy tylko sobie wyobrazić, o ile więcej odpadów kuchennych produkowanych jest przez restauracje, hotele, bary, ośrodki zbiorowego żywienia.

Do odpadków kuchennych zaliczyć można nie tylko zużyte produkty spożywcze, ale także te, których termin przydatności uległ przedawnieniu. Takie odpady trzeba systematycznie wywozić oraz utylizować. Nic tak nie podnosi poziomu populacji szczurów jak niesprzątane systematycznie śmieci pochodzące z kuchni. Nie mówiąc już o specyficznym zapachu, który odstrasza potencjalnych klientów.

Każdy punkt gastronomiczny, hotel, restauracja dla własnego dobra powinien zadbać o terminowy, profesjonalny wywóz śmieci. SITA Małopolska oferuje swoim klientom pełen zakres usług mających na celu zagospodarowanie i wywóz wszelkich odpadów kuchennych. Dostarczamy kontenery, beczki w zależności od potrzeb klienta. Można je od nas wynająć po przystępnych cenach. Zapewniamy także systematyczną wymianę kontenerów, beczek której częstotliwość jest uzgadniana z naszymi klientami. 

 

Usługi realizowane na terenie Krakowa i okolicznych gmin oraz Nowego Sącza i okolicznych gmin. Sprawdź, gdzie jesteśmy.


Chcą Państwo zawrzeć umowę na wywóz odpadów medycznych lub chcą zamówić jednorazowy odbiór, prosimy wypełnić  formularz zamówienia.

Jeśli nie wiedzą Państwo jakie pojemniki wybrać, bądź chcecie poznać warunki odbioru należy wypełnić formularz zapytania. Skontaktujemy się.