Szanowni Państwo,

 

Od dnia 16.09.2016 r. SITA MAŁOPOLSKA Sp. z o.o. oraz pozostałe spółki naszej Grupy formalnie stały się wspólną marka SUEZ. Od tego momentu wszelka dokumentacja, tj. raporty, sprawozdania, zlecenia, faktury będą podpisywane przez wskazaną spółkę SUEZ MAŁOPOLSKA Sp. z o.o. Pragniemy zapewnić, iz formuła oraz warunki naszej współpracy pozostają bez zmian.

 

Zarząd SUEZ Małopolska Sp. z o.o.

 

 O nas

SITA Małopolska Sp. z o.o. powstała 2 stycznia 2012 r. z połączenia spółek SITA Nowy Sącz i SITA Kraków działających w regionie od 1995 r.
W Polsce firmy z grupy SITA prowadzą działalność już od 1992 r., obsługując obecnie w całym kraju 1,8 miliona klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Spółka wchodzi w skład międzynarodowej grupy SUEZ ENVIRONNEMENT, światowego lidera w zarządzaniu odpadami, usługach utrzymania czystości i dostarczaniu wody pitnej. Ponad 130 lat temu usługi te były dostępne we Francji, dziś codziennie korzysta z nich ponad 100 milionów ludzi na wszystkich zamieszkałych kontynentach.SITA Małopolska Sp. z o.o.
ul. Kosiarzy 5A, 30-731 Kraków
KRS 0000111181
NIP 734-10-66-587
REGON 490655431

Misja SITA Małopolska

Dbanie o środowisko naturalne z wykorzystaniem najnowszych technologii to nasz priorytet. Wiedząc o tym, że zasoby naturalne nie są nieskończone, SITA Małopolska wraz z innymi spółkami Grupy SITA w Polsce kierują się wspólną misją Zrównoważonego Rozwoju. Jej celem jest ochrona środowiska naturalnego poprzez promowanie recyklingu, odzysku odpadów i wykorzystania surowców wtórnych, oszczędności wody, materiałów i energii. Wspierane są działania służące poprawie wydajności i innowacyjności w zakresie zarządzania odpadami.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i do podmiotów takich jak gminy, instytucje, firmy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy profesjonalne usługi związane z wywozem odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, placów budowy, przedsiębiorstw. Utylizujemy odpady budowlane, pochodzenia roślinnego oraz niebezpieczne. Oprócz szerokiej gamy usług utylizacyjnych, możemy zaoferować naszym potencjalnym klientom możliwość wynajmu lub kupna specjalistycznych kontenerów dostosowanych do przechowywania różnego rodzaju śmieci. Dysponując zaawansowaną technologią oraz wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług. Jesteśmy także w posiadaniu kompostowni, dzięki której możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości kompost oraz humus naturalnego pochodzenia.

 

Odrębną dziedziną naszej działalności są pielęgnacja, sprzątanie oraz zakładanie terenów zielonych.

 

Zajmujemy sie także utrzymywaniem, sprzątaniem i konserwacją dróg oraz chodników, zarówno w okresie zimowym jak i letnim. Dysponujemy odpowiednim kapitałem ludzkim oraz parkiem maszynowym, które czynią z nas jedną z najlepszych firm w tej dziedzinie.


RAZEM DLA NASZEGO ŚRODOWISKA!